2019 Subaru Ascent Premium
4S4WMABD5K3435100
- Kilometre
- 79.847 mi
- Hasar
- Elektrik
- Belge
- —
Son satış $5.175
Geçmiş raporuCararam, Subaru için 346.358 ABD açık artırma sonucunu arşivler. Kaydedilen 326.047 USD son teklife göre medyan son teklif $1.900. En yaygın kaydedilen hasar kategorisi ön. 223.230 gerçek okumadaki medyan kilometre 102.773 mi. ABD sigorta açık artırmalarında satılmış hasarlı ve ikinci el Subaru araçlarına göz atın. Her ilan son teklifi, birincil ve ikincil hasarı, tapu türünü, kilometreyi, VIN'i ve tam özellikleri gösterir — ayrıca aracın eksiksiz açık artırma geçmişini.
Son 12 ayda Copart ve IAAI'de 141.599 Subaru satıldı. 74% otoparkta çalışır ve yürür durumdaydı, 44% için onarım aracın değerinden fazlaydı.
Son 12 ay · 14 Ekim 2026 tarihinde güncellendi
Modele göre hasar öncesi değer (ACV) ve açık artırma fiyatının bu değere oranı, son 12 ay.
| Model | Satışlar | Hasar öncesi değer (ACV) | Satış fiyatı, ACV'nin %'si |
|---|---|---|---|
| Forester | 35.861 | $11.290 |
17%
|
| Outback | 33.738 | $11.106 |
19%
|
| Crosstrek | 21.450 | $17.332 |
21%
|
| Impreza | 20.117 | $8.894 |
13%
|
| Legacy | 17.020 | $6.916 |
12%
|
| WRX | 6.008 | $16.199 |
23%
|
| Ascent | 4.483 | $23.000 |
29%
|
| BRZ | 1.250 | $15.444 |
20%
|
| Tribeca | 759 | $4.250 |
11%
|
| Solterra | 350 | $25.394 |
32%
|
| WRX STI | 268 | $17.003 |
31%
|
| Baja | 257 | $5.581 |
16%
|
ACV, aracın hasardan hemen önceki piyasa değeridir. Açık artırma fiyatının bu değere oranı, hasarın ne kadar değer götürdüğünü gösterir.
| Model yılı | Hasar öncesi değer (ACV) | Satış fiyatı, ACV'nin %'si | Tipik kilometre |
|---|---|---|---|
| 2026 | $34.421 |
33%
|
1.855 mi |
| 2025 | $30.372 |
27%
|
9.302 mi |
| 2024 | $26.148 |
26%
|
23.393 mi |
| 2023 | $24.893 |
25%
|
37.061 mi |
| 2022 | $23.095 |
25%
|
50.049 mi |
| 2021 | $20.860 |
24%
|
62.576 mi |
| 2020 | $19.030 |
24%
|
73.835 mi |
| 2019 | $16.130 |
21%
|
86.373 mi |
| 2018 | $14.397 |
18%
|
97.891 mi |
| 2017 | $12.348 |
17%
|
110.088 mi |
Kilometreye göre satışlar, hasar öncesi değer ve hâlâ yürüyen araçların payı.
| Kilometre | Satışlar | ACV | Çalışır ve yürür |
|---|---|---|---|
| 30.000 mil altı | 14.181 | $27.957 |
74%
|
| 30.000–60.000 mil | 15.727 | $21.853 |
77%
|
| 60.000–100.000 mil | 26.531 | $15.393 |
79%
|
| 100.000–150.000 mil | 34.187 | $9.699 |
81%
|
| 150.000 mil ve üzeri | 30.057 | $5.428 |
81%
|
ACV'nin payı olarak tahmini onarım maliyeti ve her seviyedeki satış fiyatı.
Çubuklar satış payını gösterir; sağda fiyat ACV'nin %'si olarak. Onarım tahmini olan 99.550 satışa dayanır.
Tapu kayıtları, kazalar, kilometre ve sahipler — tam rapor bir dakikada.
4S4WMABD5K3435100
Son satış $5.175
Geçmiş raporu
4S3BWAC68N3019074
Son satış $4.400
Geçmiş raporu
4S3BNAB67K3038294
Son satış $1.175
Geçmiş raporu
JF1VA2Y66H9811516
Son satış $2.500
Geçmiş raporu
JF1VA1A69K9812784
Son satış $1.700
Geçmiş raporu
JF2GPAKC1E8331283
Son satış $1.450
Geçmiş raporu
JF2GUHDC1SH209307
Son satış $1.325
Geçmiş raporu
JF1GJAA66EH015928
Son satış $1.200
Geçmiş raporu
JF2SJAHC3EH435437
Son satış $1.250
Geçmiş raporu
4S4BTANC9L3228456
Son satış $5.100
Geçmiş raporu
4S3BNAH62F3052049
Son satış $800
Geçmiş raporu
JF2GPADC9H8257189
Son satış $2.500
Geçmiş raporu
JF2SJAEC2JH496695
Son satış $700
Geçmiş raporu
JF1VA1L64H9809085
Son satış $3.000
Geçmiş raporu
JF2SHABC1DH432989
Son satış $950
Geçmiş raporu
4S4BRBAC9C3207259
Son satış $1.125
Geçmiş raporu
4S4WMAPD6N3464098
Son satış $10.000
Geçmiş raporu
4S4BSAFC2K3381907
Son satış $5.100
Geçmiş raporu
JF2SJAJC0HH517589
Son satış $1.275
Geçmiş raporu
JF1VA1J66F9828740
Son satış $4.075
Geçmiş raporu
JF2GTHSC0PH295982
Hava yastıkları açılmış
Son satış $4.350
Geçmiş raporu
JF1SG63648H706219
Son satış $825
Geçmiş raporu
JF1SG63668H701572
Son satış $700
Geçmiş raporu
JF1GV7F61CG030419
Son satış $1.750
Geçmiş raporuBir VIN, bir rapor: parayı vermeden önce kazalar, kilometre, tapu ve sahipler.
Raporda neler olduğunu görün →Medyan olarak bir Subaru hasardan önce $11.723 değerindeydi ve açık artırmada bunun 18%'i karşılığında satıldı (son 12 ayda 141.599 satış).
74% otoparkta çalışır ve yürür durumdaydı, 95% anahtarıyla satıldı.
Açık artırmada satılan Subaru araçlarının 15%'inde kilometre gerçek değil olarak işaretliydi. VIN geçmişi satış öncesi okumaları gösterir.
Onarım tahmini olan Subaru araçlarının 44%'inde onarım, aracın hasar öncesi değerinden fazlaydı.
Son teklifler modele, yıla, hasara ve tapuya bağlıdır. Aşağıdaki her Subaru lotu kesin son teklifini gösterir; gerçek piyasa sonuçlarını görebilirsiniz.
Tüm açık artırma fotoğrafları, birincil/ikincil hasar, tapu ve satış belgesi grubu, kilometre, VIN, motor, çekiş, konum ve nihai sonuç için herhangi bir lotu açın.
Hayır — bu, geçmiş ABD açık artırmalarının salt okunur arşividir. Canlı ilanları değil, geçmiş sonuçları gösterir.