2022 GMC Terrain SLT
3GKALPEVXNL282087
- Kilometraj
- 59.409 mi
- Daune
- Față
- Titlu
- Titlu Salvage
Ultima vânzare 6.800 USD
Raport de istoricCararam arhivează 79.056 rezultate ale licitațiilor din SUA pentru GMC Terrain. Pe baza a 74.051 oferte finale în USD înregistrate, oferta finală mediană este 2.100 USD. Cea mai frecventă categorie de daune înregistrată este față. Kilometrajul median din 49.583 citiri reale este 108.758 mi. Rezultate ale licitațiilor anterioare din SUA pentru GMC Terrain. Comparați ofertele finale pe ani, tipuri de daune și stări ale titlului, cu fotografii, VIN și specificații pentru fiecare lot GMC Terrain.
29.382 GMC Terrain vândute la Copart și IAAI în ultimele 12 luni. 70% mergeau în parcare, iar la 49% reparația costa mai mult decât mașina.
Ultimele 12 luni · actualizat 14 octombrie 2026
ACV este valoarea de piață a mașinii chiar înainte de daună. Prețul de licitație ca procent din ea arată cât din valoare a luat dauna.
| Anul modelului | Valoare înainte de daună (ACV) | Vândută cu, % din ACV | Kilometraj tipic |
|---|---|---|---|
| 2026 | 32.143 USD |
33%
|
6.682 mi |
| 2025 | 28.013 USD |
36%
|
15.234 mi |
| 2024 | 23.207 USD |
34%
|
31.854 mi |
| 2023 | 22.063 USD |
35%
|
46.991 mi |
| 2022 | 19.940 USD |
32%
|
60.434 mi |
| 2021 | 17.572 USD |
26%
|
76.547 mi |
| 2020 | 16.343 USD |
25%
|
86.994 mi |
| 2019 | 13.994 USD |
27%
|
99.357 mi |
| 2018 | 12.407 USD |
30%
|
109.519 mi |
| 2017 | 9.461 USD |
16%
|
115.817 mi |
Vânzări, valoare înainte de daună și ponderea celor care încă mergeau, după kilometraj.
| Kilometraj | Vânzări | ACV | Merge |
|---|---|---|---|
| Sub 30.000 mi | 1.971 | 26.661 USD |
77%
|
| 30.000–60.000 mi | 2.983 | 20.188 USD |
74%
|
| 60.000–100.000 mi | 6.120 | 14.418 USD |
74%
|
| 100.000–150.000 mi | 8.753 | 8.746 USD |
73%
|
| 150.000 mi sau mai mult | 6.565 | 5.363 USD |
73%
|
Costul estimat al reparației ca procent din ACV și prețul de vânzare la fiecare nivel.
Barele arată ponderea vânzărilor; în dreapta, prețul ca % din ACV. Pe baza a 20.384 vânzări cu estimare de reparație.
Mențiuni în titlu, accidente, kilometraj și proprietari — raportul complet într-un minut.
3GKALPEVXNL282087
Ultima vânzare 6.800 USD
Raport de istoric
3GKALMEG9RL347825
Ultima vânzare 7.200 USD
Raport de istoric
2GKALREK5E6313235
Ultima vânzare 875 USD
Raport de istoric
2CTALMEC9B6441520
Ultima vânzare 600 USD
Raport de istoric
3GKALMEV4KL369770
Ultima vânzare 4.150 USD
Raport de istoric
3GKALVEG7RL386788
Ultima vânzare 2.300 USD
Raport de istoric
3GKALSEX5KL356337
Ultima vânzare 3.500 USD
Raport de istoric
2GKALMEK8E6110648
Ultima vânzare 350 USD
Raport de istoric
2GKALMEK1G6307244
Ultima vânzare 850 USD
Raport de istoric
2GKALNEK9H6185692
Ultima vânzare 1.300 USD
Raport de istoric
2GKALSEK2F6341616
Ultima vânzare 1.350 USD
Raport de istoric
2GKFLYE38F6331447
Ultima vânzare 850 USD
Raport de istoric
3GKALTEV1KL293659
Ultima vânzare 3.450 USD
Raport de istoric
3GKALSEX0LL220148
Ultima vânzare 4.750 USD
Raport de istoric
2GKALREK0G6272600
Ultima vânzare 1.200 USD
Raport de istoric
2GKALSEKXD6148255
Ultima vânzare 1.050 USD
Raport de istoric
3GKALMEV8LL309167
Ultima vânzare 3.450 USD
Raport de istoric
3GKALPEX3KL184855
Ultima vânzare 3.600 USD
Raport de istoric
3GKALMEV9JL391875
Ultima vânzare 1.350 USD
Raport de istoric
2GKFLUE38F6319193
Ultima vânzare 325 USD
Raport de istoric
3GKALUEG7TL219851
Ultima vânzare 13.200 USD
Raport de istoric
2GKFLPE36H6100043
Ultima vânzare 850 USD
Raport de istoric
2GKALMEK3F6278764
Ultima vânzare 650 USD
Raport de istoric
2GKALMEK4E6182379
Ultima vânzare 1.150 USD
Raport de istoricUn VIN, un raport: accidente, kilometraj, titlu și proprietari, înainte să dați banii.
Vedeți ce conține un raport →Mașini vândute recent la licitații din SUA. Deschideți orice VIN pentru a-i vedea istoricul.
În mediană, un GMC Terrain valora 10.409 USD înainte de daună și s-a vândut la licitație cu 21% din această sumă (29.382 vânzări în ultimele 12 luni).
70% mergeau în parcare, iar 95% au fost vândute cu chei.
La 10% dintre GMC Terrain vândute la licitație kilometrajul era marcat ca nereal. Un istoric VIN arată citirile dinaintea vânzării.
La 49% dintre GMC Terrain cu estimare de reparație, reparația costa mai mult decât valoarea mașinii înainte de daună.
Prețurile variază după an și stare. Răsfoiți loturile de mai jos — fiecare arată oferta finală — pentru a vedea cu cât se vinde un GMC Terrain.
Da. Folosiți linkurile pe ani de pe această pagină pentru a restrânge GMC Terrain la un anumit an de model.
Depinde de daunele, titlul și costul reparației afișate la fiecare lot. Arhiva vă permite să studiați rezultatele anterioare GMC Terrain înainte să decideți.