2022 Subaru Ascent Limited
4S4WMAPD7N3429974
- Przebieg
- 60 091 mil
- Uszkodzenia
- Przód
- Tytuł
- Szkoda całkowita • Salvage title
Ostatnia sprzedaż 6 400 USD
Raport historiiCararam archiwizuje 9 503 wyników aukcji z USA dla Subaru Ascent. Na podstawie 8 938 zapisanych finalnych ofert w USD mediana finalnej oferty wynosi 6 900 USD. Najczęściej zapisywana kategoria uszkodzenia to przód. Mediana zapisanego przebiegu z 6 965 zgodnych odczytów wynosi 61 767 mil. Wyniki zakończonych aukcji w USA dla Subaru Ascent. Porównaj ceny końcowe według roku, rodzaju uszkodzeń i statusu tytułu — z pełnymi zdjęciami, VIN i danymi każdej oferty Subaru Ascent.
4 483 Subaru Ascent sprzedano na Copart i IAAI w ostatnich 12 miesiącach. 71% było sprawnych na placu, a w 27% naprawa kosztowała więcej niż auto.
Ostatnie 12 miesięcy · aktualizacja 14 października 2026
ACV to wartość rynkowa auta tuż przed szkodą. Cena na aukcji jako procent tej wartości pokazuje, ile wartości zabrała szkoda.
| Rok produkcji | Wartość przed szkodą (ACV) | Sprzedane za, % ACV | Typowy przebieg |
|---|---|---|---|
| 2026 | 39 650 USD |
44%
|
2 335 mil |
| 2025 | 39 059 USD |
31%
|
9 661 mil |
| 2024 | 34 042 USD |
31%
|
24 014 mil |
| 2023 | 30 192 USD |
30%
|
41 452 mil |
| 2022 | 26 205 USD |
28%
|
55 292 mil |
| 2021 | 22 666 USD |
28%
|
70 491 mil |
| 2020 | 19 932 USD |
29%
|
87 460 mil |
| 2019 | 16 823 USD |
27%
|
100 659 mil |
Sprzedaż, wartość przed szkodą i odsetek aut sprawnych według przebiegu.
| Przebieg | Sprzedaż | ACV | Sprawne |
|---|---|---|---|
| Do 30 000 mil | 744 | 34 912 USD |
75%
|
| 30 000–60 000 mil | 1 010 | 26 979 USD |
77%
|
| 60 000–100 000 mil | 1 328 | 21 066 USD |
76%
|
| 100 000–150 000 mil | 737 | 16 519 USD |
79%
|
| 150 000 mil i więcej | 198 | 13 182 USD |
77%
|
Szacowany koszt naprawy jako procent ACV i cena sprzedaży na każdym poziomie.
Paski to udział w sprzedaży; po prawej cena jako procent ACV. Na podstawie 3 540 sprzedaży z wyceną naprawy.
Wpisy w tytule, wypadki, przebieg i właściciele — pełny raport w minutę.
4S4WMAPD7N3429974
Ostatnia sprzedaż 6 400 USD
Raport historii
4S4WMAED9R3460023
Ostatnia sprzedaż 11 400 USD
Raport historii
4S4WMAHD1K3400786
Ostatnia sprzedaż 4 150 USD
Raport historii
4S4WMAUD9S3403814
Ostatnia sprzedaż 16 400 USD
Raport historii
4S4WMAMD7N3466933
Ostatnia sprzedaż 3 600 USD
Raport historii
4S4WMAUD9P3409409
Ostatnia sprzedaż 4 250 USD
Raport historii
4S4WMAWD6P3407873
Ostatnia sprzedaż 11 600 USD
Raport historii
4S4WMAPD3N3427218
Ostatnia sprzedaż 6 900 USD
Raport historii
4S4WMACD1M3425858
Ostatnia sprzedaż 8 300 USD
Raport historii
4S4WMACD1K3446061
Ostatnia sprzedaż 5 600 USD
Raport historii
4S4WMAFD5M3406192
Ostatnia sprzedaż 5 700 USD
Raport historii
4S4WMARD8N3426269
Ostatnia sprzedaż 7 200 USD
Raport historii
4S4WMAPD4N3448384
Ostatnia sprzedaż 11 100 USD
Raport historii
4S4WMAHD4R3403160
Ostatnia sprzedaż 13 300 USD
Raport historii
4S4WMAKD4R3448608
Wystrzelone poduszki
Ostatnia sprzedaż 19 600 USD
Raport historii
4S4WMARD0L3479299
Ostatnia sprzedaż 2 300 USD
Raport historii
4S4WMAJD0M3442654
Ostatnia sprzedaż 7 000 USD
Raport historii
4S4WMARD2K3464625
Ostatnia sprzedaż 9 100 USD
Raport historii
4S4WMARD7L3415728
Ostatnia sprzedaż 6 000 USD
Raport historii
4S4WMAPD8L3432489
Ostatnia sprzedaż 8 600 USD
Raport historii
4S4WMARD2K3415294
Ostatnia sprzedaż 6 200 USD
Raport historii
4S4WMABD3L3444394
Ostatnia sprzedaż 3 850 USD
Raport historii
4S4WMARD3L3422739
Ostatnia sprzedaż 1 200 USD
Raport historii
4S4WMAND3P3463691
Ostatnia sprzedaż 14 700 USD
Raport historiiJeden VIN, jeden raport: wypadki, przebieg, tytuł i właściciele, zanim oddasz pieniądze.
Zobacz, co jest w raporcie →Auta właśnie sprzedane na aukcjach w USA. Otwórz dowolny VIN, aby zobaczyć jego historię.
W medianie Subaru Ascent był wart 23 000 USD przed szkodą i sprzedawał się na aukcji za 29% tej kwoty (4 483 sprzedaży w ostatnich 12 miesiącach).
71% było sprawnych na placu, a 94% sprzedano z kluczykami.
W 10% sprzedanych na aukcji Subaru Ascent przebieg oznaczono jako nierzeczywisty. Historia VIN pokazuje odczyty sprzed sprzedaży.
W 27% aut Subaru Ascent z wyceną naprawy naprawa kosztowała więcej niż wartość auta przed szkodą.
Ceny różnią się w zależności od rocznika i stanu. Przejrzyj oferty poniżej — każda pokazuje finalną ofertę — aby ocenić, za ile sprzedaje się Subaru Ascent.
Tak. Skorzystaj z linków do roczników na tej stronie, aby zawęzić Subaru Ascent do konkretnego rocznika.
To zależy od uszkodzeń, dokumentu własności i kosztu naprawy podanych przy każdej ofercie. Archiwum pozwala przeanalizować wcześniejsze wyniki Subaru Ascent przed podjęciem decyzji.