2020 GMC Terrain SLT
3GKALVEV3LL322320
- Przebieg
- 58 496 mil
- Uszkodzenia
- Tył
- Tytuł
- Szkoda całkowita • Salvage title
Ostatnia sprzedaż 5 300 USD
Raport historiiCararam archiwizuje 74 121 wyników aukcji z USA dla GMC Terrain. Na podstawie 69 454 zapisanych finalnych ofert w USD mediana finalnej oferty wynosi 2 050 USD. Najczęściej zapisywana kategoria uszkodzenia to przód. Mediana zapisanego przebiegu z 49 457 zgodnych odczytów wynosi 108 754 mil. Wyniki zakończonych aukcji w USA dla GMC Terrain. Porównaj ceny końcowe według roku, rodzaju uszkodzeń i statusu tytułu — z pełnymi zdjęciami, VIN i danymi każdej oferty GMC Terrain.
29 382 GMC Terrain sprzedano na Copart i IAAI w ostatnich 12 miesiącach. 70% było sprawnych na placu, a w 49% naprawa kosztowała więcej niż auto.
Ostatnie 12 miesięcy · aktualizacja 14 października 2026
ACV to wartość rynkowa auta tuż przed szkodą. Cena na aukcji jako procent tej wartości pokazuje, ile wartości zabrała szkoda.
| Rok produkcji | Wartość przed szkodą (ACV) | Sprzedane za, % ACV | Typowy przebieg |
|---|---|---|---|
| 2026 | 32 143 USD |
33%
|
6 682 mil |
| 2025 | 28 013 USD |
36%
|
15 234 mil |
| 2024 | 23 207 USD |
34%
|
31 854 mil |
| 2023 | 22 063 USD |
35%
|
46 991 mil |
| 2022 | 19 940 USD |
32%
|
60 434 mil |
| 2021 | 17 572 USD |
26%
|
76 547 mil |
| 2020 | 16 343 USD |
25%
|
86 994 mil |
| 2019 | 13 994 USD |
27%
|
99 357 mil |
| 2018 | 12 407 USD |
30%
|
109 519 mil |
| 2017 | 9 461 USD |
16%
|
115 817 mil |
Sprzedaż, wartość przed szkodą i odsetek aut sprawnych według przebiegu.
| Przebieg | Sprzedaż | ACV | Sprawne |
|---|---|---|---|
| Do 30 000 mil | 1 971 | 26 661 USD |
77%
|
| 30 000–60 000 mil | 2 983 | 20 188 USD |
74%
|
| 60 000–100 000 mil | 6 120 | 14 418 USD |
74%
|
| 100 000–150 000 mil | 8 753 | 8 746 USD |
73%
|
| 150 000 mil i więcej | 6 565 | 5 363 USD |
73%
|
Szacowany koszt naprawy jako procent ACV i cena sprzedaży na każdym poziomie.
Paski to udział w sprzedaży; po prawej cena jako procent ACV. Na podstawie 20 384 sprzedaży z wyceną naprawy.
Wpisy w tytule, wypadki, przebieg i właściciele — pełny raport w minutę.
3GKALVEV3LL322320
Ostatnia sprzedaż 5 300 USD
Raport historii
2GKALNEK9G6200643
Ostatnia sprzedaż 800 USD
Raport historii
3GKALUEG0TL322609
Ostatnia sprzedaż 8 700 USD
Raport historii
3GKALPEV7JL263328
Ostatnia sprzedaż 1 050 USD
Raport historii
2GKFLVEK9F6275508
Ostatnia sprzedaż 725 USD
Raport historii
2GKFLTEK2H6208689
Ostatnia sprzedaż 750 USD
Raport historii
3GKALMEV3ML340781
Ostatnia sprzedaż 2 550 USD
Raport historii
3GKALPEV4LL242472
Ostatnia sprzedaż 1 200 USD
Raport historii
3GKALPEV7KL253593
Ostatnia sprzedaż 2 950 USD
Raport historii
2CTALUEC1B6356493
Ostatnia sprzedaż 500 USD
Raport historii
3GKALMEV4ML306025
Ostatnia sprzedaż 5 700 USD
Raport historii
3GKALMEV6NL181157
Ostatnia sprzedaż 5 000 USD
Raport historii
3GKALMEV5LL313502
Ostatnia sprzedaż 2 900 USD
Raport historii
3GKALTEV8NL145450
Ostatnia sprzedaż 6 800 USD
Raport historii
2CTFLXE53B6372316
Ostatnia sprzedaż 425 USD
Raport historii
3GKALTEV4LL193234
Ostatnia sprzedaż 4 250 USD
Raport historii
3GKALXEX8KL391712
Ostatnia sprzedaż 4 750 USD
Raport historii
2GKFLUEK3H6328815
Ostatnia sprzedaż 1 450 USD
Raport historii
2GKFLSEK9H6333165
Ostatnia sprzedaż 1 350 USD
Raport historii
2GKFLTE57C6278272
Ostatnia sprzedaż 275 USD
Raport historii
3GKALMEX8JL126589
Ostatnia sprzedaż 4 150 USD
Raport historii
2GKALMEK4E6134994
Ostatnia sprzedaż 925 USD
Raport historii
2GKALMEK0C6395682
Ostatnia sprzedaż 600 USD
Raport historii
2GKALMEK3G6228612
Wystrzelone poduszki
Ostatnia sprzedaż 450 USD
Raport historiiJeden VIN, jeden raport: wypadki, przebieg, tytuł i właściciele, zanim oddasz pieniądze.
Zobacz, co jest w raporcie →Auta właśnie sprzedane na aukcjach w USA. Otwórz dowolny VIN, aby zobaczyć jego historię.
W medianie GMC Terrain był wart 10 409 USD przed szkodą i sprzedawał się na aukcji za 21% tej kwoty (29 382 sprzedaży w ostatnich 12 miesiącach).
70% było sprawnych na placu, a 95% sprzedano z kluczykami.
W 10% sprzedanych na aukcji GMC Terrain przebieg oznaczono jako nierzeczywisty. Historia VIN pokazuje odczyty sprzed sprzedaży.
W 49% aut GMC Terrain z wyceną naprawy naprawa kosztowała więcej niż wartość auta przed szkodą.
Ceny różnią się w zależności od rocznika i stanu. Przejrzyj oferty poniżej — każda pokazuje finalną ofertę — aby ocenić, za ile sprzedaje się GMC Terrain.
Tak. Skorzystaj z linków do roczników na tej stronie, aby zawęzić GMC Terrain do konkretnego rocznika.
To zależy od uszkodzeń, dokumentu własności i kosztu naprawy podanych przy każdej ofercie. Archiwum pozwala przeanalizować wcześniejsze wyniki GMC Terrain przed podjęciem decyzji.