2017 GMC Terrain SLT
2GKFLUE37H6114001
- Przebieg
- 248 481 mil
- Uszkodzenia
- Przód
- Tytuł
- Czysty tytuł • Clean title
Ostatnia sprzedaż 800 USD
Raport historiiCararam archiwizuje 71 235 wyników aukcji z USA dla GMC Terrain. Na podstawie 66 917 zapisanych finalnych ofert w USD mediana finalnej oferty wynosi 2 050 USD. Najczęściej zapisywana kategoria uszkodzenia to przód. Mediana zapisanego przebiegu z 49 224 zgodnych odczytów wynosi 108 754 mil. Wyniki zakończonych aukcji w USA dla GMC Terrain. Porównaj ceny końcowe według roku, rodzaju uszkodzeń i statusu tytułu — z pełnymi zdjęciami, VIN i danymi każdej oferty GMC Terrain.
66 917 zapisów
66 917 zapisów
49 224 zapisów
Wpisy w tytule, wypadki, przebieg i właściciele — pełny raport w minutę.
| Rok | Oferty | Zapisanych ofert | Mediana oferty | Średnia oferta |
|---|---|---|---|---|
| 2027 | 2 | 2 | — | — |
| 2026 | 625 | 610 | 11 000 USD | 11 441 USD |
| 2025 | 430 | 416 | 10 475 USD | 10 541 USD |
| 2024 | 3 167 | 2 928 | 8 500 USD | 8 864 USD |
| 2023 | 1 865 | 1 743 | 8 300 USD | 8 448 USD |
| 2022 | 3 400 | 3 184 | 7 100 USD | 7 071 USD |
| 2021 | 2 464 | 2 359 | 5 300 USD | 5 594 USD |
| 2020 | 5 452 | 5 197 | 4 400 USD | 4 740 USD |
| 2019 | 6 332 | 5 971 | 3 950 USD | 4 215 USD |
| 2018 | 6 248 | 5 900 | 3 863 USD | 4 042 USD |
| 2017 | 5 834 | 5 504 | 1 700 USD | 1 965 USD |
| 2016 | 5 040 | 4 775 | 1 500 USD | 1 752 USD |
| 2015 | 7 076 | 6 644 | 1 150 USD | 1 402 USD |
| 2014 | 5 446 | 5 101 | 1 050 USD | 1 338 USD |
| 2013 | 6 377 | 5 967 | 975 USD | 1 184 USD |
| 2012 | 5 457 | 5 099 | 875 USD | 1 092 USD |
| 2011 | 4 020 | 3 702 | 825 USD | 1 034 USD |
| 2010 | 1 999 | 1 814 | 775 USD | 979 USD |
| 2009 | 1 | 1 | — | — |
2GKFLUE37H6114001
Ostatnia sprzedaż 800 USD
Raport historii
2GKFLVEKXD6137599
Ostatnia sprzedaż 625 USD
Raport historii
3GKALMEV0LL185590
Wystrzelone poduszki
Ostatnia sprzedaż 1 650 USD
Raport historii
3GKALPEV2NL188642
Ostatnia sprzedaż 7 600 USD
Raport historii
3GKALMEGXRL388044
Ostatnia sprzedaż 10 700 USD
Raport historii
3GKALPEGXPL120769
Ostatnia sprzedaż 9 700 USD
Raport historii
3GKALUEG2SL272956
Ostatnia sprzedaż 7 100 USD
Raport historii
2GKALMEK1D6374857
Ostatnia sprzedaż 775 USD
Raport historii
3GKALXEX3KL212959
Wystrzelone poduszki
Ostatnia sprzedaż 2 900 USD
Raport historii
3GKALXEV8NL254210
Ostatnia sprzedaż 9 200 USD
Raport historii
2GKALPEK5H6308495
Ostatnia sprzedaż 1 525 USD
Raport historii
2GKFLTEK3D6319262
Ostatnia sprzedaż 775 USD
Raport historii
3GKALMEV3LL305771
Wystrzelone poduszki
Ostatnia sprzedaż 1 125 USD
Raport historii
3GKALMEV9LL145718
Ostatnia sprzedaż 2 600 USD
Raport historii
3GKALMEV6KL258766
Ostatnia sprzedaż 4 000 USD
Raport historii
2GKALSEK5C6334512
Ostatnia sprzedaż 300 USD
Raport historii
3GKALSEX7JL414009
Ostatnia sprzedaż 5 400 USD
Raport historii
2GKALMEK5H6102351
Ostatnia sprzedaż 975 USD
Raport historii
2GKFLTE33D6207571
Ostatnia sprzedaż 575 USD
Raport historii
3GKALTEV1NL223504
Ostatnia sprzedaż 4 150 USD
Raport historii
3GKALPEV0ML403255
Ostatnia sprzedaż 6 500 USD
Raport historii
3GKALPEX2KL144377
Ostatnia sprzedaż 3 950 USD
Raport historii
2GKALUEK2F6332457
Ostatnia sprzedaż 2 250 USD
Raport historii
2GKALMEK1C6392516
Ostatnia sprzedaż 250 USD
Raport historiiJeden VIN, jeden raport: wypadki, przebieg, tytuł i właściciele, zanim oddasz pieniądze.
Zobacz, co jest w raporcie →Auta właśnie sprzedane na aukcjach w USA. Otwórz dowolny VIN, aby zobaczyć jego historię.
Wśród 66 917 zapisanych finalnych ofert w USD w tym archiwum mediana wynosi 2 050 USD, a średnia 3 213 USD.
Najczęściej zapisywana kategoria to przód — 53% zarchiwizowanych ofert.
Mediana zgodnego odczytu licznika z 49 224 zapisów wynosi 108 754 mil.
Ceny różnią się w zależności od rocznika i stanu. Przejrzyj oferty poniżej — każda pokazuje finalną ofertę — aby ocenić, za ile sprzedaje się GMC Terrain.
Tak. Skorzystaj z linków do roczników na tej stronie, aby zawęzić GMC Terrain do konkretnego rocznika.
To zależy od uszkodzeń, dokumentu własności i kosztu naprawy podanych przy każdej ofercie. Archiwum pozwala przeanalizować wcześniejsze wyniki GMC Terrain przed podjęciem decyzji.